Статистика |
---|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
Каталог статей
Наші досягнення 2010 - 2011 рр
У 2010- 2011 навчальному році учні Терешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів
посіли 16 призових місць у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
Наші досягнення:
І місце - 5;
ІІ місце - 8;
ІІІ місце - 3;
Найрезультативнішим став виступ учнів школи на районних олімпіадах з біології (3 учасника - 3 призових місця) та трудового навчання (5 учасників - 4 призових місця). Результативною була участь школярів у олімпіадах з англійської мови, історії, географії, хімії (по два призових місця). Переможців та призерів ІІ етапу олімпіад підготували 11 вчителів школи. Найкращіх результатів з якісної підготовки учнів до олімпіад досягли вчителі Кгаєвська І.А. (3 призові місця), Йосипенко О.М., Цись О.І., Скогарєва В.Г., Сень Т.О. (по два призових місця). У ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін учні здобули два призових місця. Учениця 8 класуСупруненко Анна посіла ІІ місце у обласному етапіВсеукраїнської олімпіади з біології (вчитель Йосипенко О.М.); ІІІ місце в обласному етапі олімпіади з хімії посілаучениця 9 класу Трьомсіна Катерина (вчитель Цись О.І.). Вчителі школи надають практичну допомогу учням у здійсненні експериментальної та дослідницької роботи. Під керівництвом вчителів Скогарєвої В.Г., Кгаєвської І.А., шкільного психолога Цюпи Л.Г. підготовлено науково-дослідницькі роботи МАН у секціях геологія, українське народне мистецтво, психологія. У І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН перемогу здобули учениця 10 класу Вишегородська Юлія в секції геологія (керівник Скогарєва В.Г.) та учениця 9 класу Трьомсіна Катерина в підсекції українське народне мистецтво (керівник Кгаєвська І.А.).
Переможці та призери олімпіад, наукових та творчіх конкурсів у 2010 - 2011 навчальному році.
|
|
|
|
| Вишегородська
Юлія
| Голиш
Максим
| Трьомсіна
Катерина
| Шумейко
Олена
| Деньга
Катерина
|
|
|
|
|
| Яровий
Ілля
| Супруненко
Анна
| Білаєнко
Анна
| Кгаєвський
Дмитро
| Дмитренко
Інна
|
Учень | Досягнення
| Вчитель
| Вишегородська Юлія, учениця 10 класу
| ІІ місце в районній олімпіаді з трудового навчання; ІІІ місце в районній олімпіаді з біології; ІІІ місце в районній олімпіаді географії; І місце в райнному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція геологія);
| Кгаєвська І.А. Йосипенко О.М. Скогарєва В.Г. Скогарєва В.Г.
| Голиш Максим, учень 10 класу
| ІІ місце в районній олімпіаді з хімії
| Цись О.І.
| Трьомсіна Катерина, учениця 9-А класу
| І місце в районній олімпіаді з хімії; ІІІ місце в обласній олімпіаді з хімії; ІІ місце в районній олімпіаді з трудового навчання; І місце в райнному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких
робіт МАН (підсекція українське народне мистецтво)
| Цись О.І. Цись О.І. Кгаєвська І.А. Кгаєвська І.А.
| Шумейко Олена, учениця 9-А класу
| І місце в районній олімпіаді з англійської мови; ІІ місце в районній олімпіаді з біології
| Коноваленко М.О. Пилипенко К.О.
| Назарко Анастасія, учениця 9-А класу
| ІІІ місце в районній олімпіаді з історії
| Калінічева В.В.
| Деньга Катерина, учениця 9 класу
| І місце в районній олімпіаді з географії
| Скогарєва В.Г.
| Супруненко Анна, учениця 8 класу
| І місце в районній олімпіаді з біології; ІІ місце в обласній олімпіаді з біології;
| Йосипенко О.М.
| Яровий Ілля, учень 8-А класу
| ІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови; ІІ місце в районній олімпіаді з історії;
| Сень Т.О. Кикоть Т.О.
| Білаєнко Анна, учениця 8-Б класу
| ІІ місце в районній олімпіаді з трудового навчання;
| Кгаєвська І.А.
| Кгаєвський Дмитро, учень 8 класу
| І місце в районній олімпіаді з трудового навчання;
| Кгаєвська І.А.
| Дмитренко Інна, учениця 7-Б класу
| ІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури;
| Дяченко В.Г.
|
|
|
| Переможці та призери творчих конкурсів у 2010-2011 навчальному році
|
Чухліб Ангеліна, учениця 9 класу
| І місце в районному конкурсі на кращого декламатора творів Тараса Шевченка
| Дяченко В.Г.
| Чорнобай Світлана, учениця 7 класу
| І місце в районній виставці-конкурсі дитячого малюнка "Професія моєї мрії" у номінації "живопис"
| Скогарєва В.Г.
| Вишегородська Юлія, учениця 10 класу
| ІІІ місце в районному конкурсі поезій "Коли цвітуть тюльпани"
| Дяченко В.Г.
| Ансамбль хлопчиків "Козачок"
| Призер районного огляду-кокурсу художньої самодіяльності "Веселка"
| Москаленко Л.А.
| Команда "Промені сонця"
| ІІ місце в районному фестивалі-конкурсі "Молодь обирає здоров´я"
| Йосипенко О.М.
| Команда "Спалах"
| ІІІ місце в районному фестивалі дружин юних рятувальників пожежних
| Шевченко Л.В.
| Супруненко Анна, учениця 8 класу
| Призер районного конкурсу дитячої творчості "Податки очима дітей"
| Скогарєва В.Г.
|
|
Категорія: Досягення | Додав: Терешки (22.02.2011) |
Переглядів: 570
| Рейтинг: 2.8/5 |
|
|