![](http://tereshky.ucoz.ru/_nw/2/47827149.jpg)
В рамках проекту "ЖИТТЯ У СОЛДАТСЬКІЙ ШИНЕЛІ" 23 вересня у Терешківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся благодійний концерт "ДОПОМОЖИ ГЕРОЯМ" за участю педагогічного та учнівського колективів школи, вихователів та вихованців дитячих садків "Барвінок" с. Терешки, "Ялинка" с. Копили; керівників, вихованців гуртків РБДЮТ при Терешківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, присвячений Дню визволення Полтавщинии від німецько-фашистських загарбників та збору коштів на підтримку воїнів АТО.
![](http://tereshky.ucoz.ru/_nw/2/s31589623.jpg)
![](http://tereshky.ucoz.ru/_nw/2/s83385066.jpg)
![](http://tereshky.ucoz.ru/_nw/2/s05976726.jpg)
![](http://tereshky.ucoz.ru/_nw/2/s44302241.jpg)
|