Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 29.01.2018 року № 25 «Про проведення VІ Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу» 13 березня 2018 року на базі Розсошенської гімназії був проведений районний етап Чемпіонату. Наша команда зайняла третє почесне місце (керівник Скогарєва В. Г.)
![](/_nw/4/s14199420.jpg)
Вітаємо команду та керівника команди Скогарєву В. Г. з перемогою, зичимо добра, терпіння, натхнення! |