Період новорічних свят – благодатна пора. Українці щиро вітають один одного, віншують, зичать здоров’я, щастя, миру. Не залишилися осторонь і учні нашої школи, які привітали працівників організацій та підприємств, що знаходяться на території сільської ради з Новим роком та Різдвом Христовим. Щирі слова привітання, веселі пісні та запальні танці об’єднали присутніх, запалили в душах радість і очікування новорічних свят.
![](/_nw/3/s47202408.jpg) ![](/_nw/3/s88418301.jpg)
![](/_nw/3/s95813234.jpg) ![](/_nw/3/s29905119.jpg) |